Bedrijfsinformatie | BlooMEDical Benelux nv

Naast de exclusieve levering van Alma Lasers is BlooMEDIcal Benelux exclusief leverancier van Mentor: esthetiek van borst en gezicht. Mentor is wereldwijd leider op het gebied van productie, onderzoek en testen van borstimplantaten en levert medische producten in de Verenigde Staten en 75 andere landen, verspreid over de hele wereld.

Daarnaast levert BlooMEDical, siliconen gezichtsimplantaten van het merk Implantech en instrumentarium van het merk Byron. De website www.bloomedical.com biedt u overzichtelijke informatie met betrekking tot deze gehele productrange.

  Algemene verkoopvoorwaarden

BlooMEDical bestaat uit de volgende medewerkers:
(Foto's door: Artstudio23 | Neerloopweg 23, 4814RS Breda)

BlooMEDical Nederland

Robert Koning Robert Koning - Directeur
rmkoning@bloomedical.com

Fernon Wibier Fernon Wibier - Sales Director Benelux
fwibier@bloomedical.com

Jeroen Marks Jeroen Marks - Account Manager
jmarks@bloomedical.com

Johan HaarselhorstJohan Haarselhorst - Controller
jhaarselhorst@bloomedical.com

Maud KasMaud Kas - Sales & Marketing Assistent
mkas@bloomedical.com

Luuk de BlaauwLuuk de Blaauw - Plastische chirurgie
ldeblaauw@bloomedical.com

BlooMEDical België

Tom MichielsTom Michiels - Account Manager
tmichiels@bloomedical.com

Liliane VintensLiliane Vintens - Office Manager
lvintens@bloomedical.com